zmniejsz zwiększ

Aktualności

"Gepard Biznesu" 2011

Redakcja Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma” pragnie pogratulować firmie KLAR Sp. Jawna sukcesów w biznesie. Na podstawie obiektywnych kryteriów, danych finansowych firmy, które złożono do Krajowego Rejestru Sądowego, wynika, że w ostatnich latach firma...

...rozwijała się dynamicznie. To sprawiło, że szybko wzrosła wartość rynkowa przedsiębiorstwa, dzięki czemu spółka uzyskała tytuł Gepard Biznesu 2011 oraz wyróżnienie w konkursie wśród 60 tysięcy podmiotów gospodarczych.
"Certyfikat Wiarygodności Biznesowej" D&B 2011

Zgodnie z informacją otrzymaną od D&B Poland Sp. z o.o. firma KLAR Sp. Jawna ma przyjemność poinformować Państwa, że otrzymała po raz kolejny, tym razem za rok 2011, "Certyfikat Wiarygodności Biznesowej" zaświadczający o przynależności spółki do grona firm o najwyższej ocenie stabilności.

                                                                                                                                                                        Dun & Bradstreet Poland, wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza honoruje firmy o najwyższej wiarygodności w biznesie Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Do grona nagrodzonych należą wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej przez D&B Poland. Ocena wiarygodności i stabilności firmy, wystawiana przez analityków D&B Poland, opiera się na: analizie moralności płatniczej według programu DunTrade®, analizie wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych oraz największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.
"Gazele Biznesu" 2011

Dziennik "Puls Biznesu" potwierdził przynależność firmy KLAR Sp. Jawna do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Nagroda została przyznana za 2011 rok.

Życzenia Noworoczne

Do siego roku 2012 obfitującego w liczne sukcesy życzy firma KLAR Sp. Jawna